Naši věrní i nevěrní zákazníci,

CK Toulavý medvěd, navzdory všem prasečím chřipkám, zemětřesením v Chile i jednoprocentnímu úternímu propadu akcií Ford Motor Copany na NYSE, stojí pevně na české scéně turistiky a září k vám jako maják ukázující tu správnou cestu. Nechte se zlákat tímto majákem a zúčastněte se akce VELIKONOCÉÉÉ 2010.

Věnujte prosím zvýšenou pozornost níže uvedeným informacím, ve kterých jak doufáme najdete vše podstatné.

Výlet se koná v          sobotu 3. dubna 2010.

Čas:                           10:00 (změna vyhrazena dle zpoždění autobusů, které jak doufáme nikdo nebude muset použít)

Místo startu:              Parkoviště, Šerlich

Náročnost:                na začátku budeme asi trošku klesat a na konci zase něco nastoupáme, polezeme i po sjezdovce, ale chrtit to nebudeme = velmi nízká. Pevná a dobrá obuv podmínkou, ať nemáte mokro v bačkůrkách.  

Délka trasy:                no myslíme si, že to vlastně ani nechcete vědět

Cíl:                             opět Šerlich, ale přes rašeliniště pod Zieleńcem 

Předpokládaný příchod: odpoledne :-)

Spojení tam i zpět:     Primárně se budeme snažit poskládat všechny účastníky do automobilů (sběrná místa Záchlumí, Žamberk, Lukavice, Dlouhoňovice a třeba i další), v případě nouze využijeme i autobusová spojení.

Záškodnický bajk: odštěpenecká militantní větev OV nespí a brojí (bajkuje) – sledujte průběžně info na webu

Jídlo a pití:                 doporučujeme mít vlastní zásoby. Na začátku a na konci trasy možnost občerstvení v Masarykově chatě. Je možné, že i v Zieleńci bude nějaké občerstvení.

Ubytování z pátku na sobotu, či ze soboty na neděli: jako každý rok zajistíme na požádání (prosíme jen, abyste dali vědět, že máte zájem). Obracejte se na svého ubytovacího agenta. Pokud nemáte ubytovacího agenta, obraťte se na CK nebo na OV. Agent Vám bude přidělen.

Večeře po výletu:       zařídíme se podle aktuální situace. Buď vydržíme na Masarykově chatě, nebo se přesuneme někam do nížiny (Žamberk – Imrvére??) 

Omezení:                    Pouze účastníci s dobrou náladou, nebo se sklony k dobré náladě, sic budou na místě donuceni k dobré náladě. Účastníci se špatnou náladou budou požádáni, aby tuto odložili přímo v bodě Áá.

Zviřátka:                    jsou vítána, za zviřátko má zodpovědnost páníček/panička.

Cena zájezdu:             No jako obvykle, krize ještě neskončila. My si to vybereme někdy jindy

Doprovodná akce v neděli:    Je zajištěna tělocvična od 14. do 18. hodiny. A pro těhotné máme speciální sportovní aktivitu Maminko, budeš spát jak miminko.


Námět, scénář a režie:             Hanka, Michal

Bajk námět, Bajk scénář a Bajk režie:     ZdendaPS: všechny připomínky a návrhy směřujte na naše CK@toulavymedved.cz (OV@toulavymedved.cz), bajk@toulavymedved.cz nebo použijte naše soukromé adresy.

PPS: Prosíme ty z Vás, kteří se na Šerlich budou dopravovat vlastním autem, aby nám dali vědět, jestli budou mít nějaká volná místa. Rádi jim přidělíme černého (nebo i jinak barevného) pasažéra. J.

Ti z Vás, kteří by se rádi zúčastnili této neopakovatelné události, ale nemají zajištěnou vlastní dopravu, dejte nám vědět, uděláme z Vás černé (nebo i jinak barevné) pasažéry.

Ti z Vás, kteří se chtějí zúčastnit a nespadají ani do jedné ze dvou zmiňovaných skupin, prosíme, aby nám též dali vědět. Budeme alespoň tušit přibližný počet účastníků.